· Tüm alışverişlerinizde sigortalı ve ücretsiz kargo · · Kredi kartına 3 taksit · · 14 gün kolay iade · · Tüm alışverişlerinizde sigortalı ve ücretsiz kargo · · Kredi kartına 3 taksit · · 14 gün kolay iade · · Tüm alışverişlerinizde sigortalı ve ücretsiz kargo · · Kredi kartına 3 taksit · · 14 gün kolay iade · · Tüm alışverişlerinizde sigortalı ve ücretsiz kargo · · Kredi kartına 3 taksit · · 14 gün kolay iade ·

Hakkımızda

Ordu’nun en seçkin kuyum satış noktası Murat Kuyumculuk yaklaşık 20 yıldır müşterileriyle buluşuyor. Müşterilerinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak sezonun trend ürünleriyle sektörün nabzını tutuyor. Sektörün önde gelen markaların tasarımlarını vitrininde sergileyerek müşterilerine eşsiz ürün çeşitliliği sunuyor ve farklı düşüncelere özel olarak kişisel tasarımları da hayata geçiriyor.

Kuyumculuk sektöründe adından oldukça söz ettirmeyi başarmış, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek tecrübeyle çalışmalarına devam ediyor.

Müşteri memnuniyetinin satış sonrasında devam edeceği garantisi altında bakım ve onarım hizmeti sunuyor. Murat Kuyumculuk “En değerli şey vitrinimizde bulunan ürün değil, dostlarımızdır.” diyerek müşterileri için her gün yenilenmeye ve büyümeye devam ediyor.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...