· Tüm alışverişlerinizde sigortalı ve ücretsiz kargo · · Kredi kartına 3 taksit · · 14 gün kolay iade · · Tüm alışverişlerinizde sigortalı ve ücretsiz kargo · · Kredi kartına 3 taksit · · 14 gün kolay iade · · Tüm alışverişlerinizde sigortalı ve ücretsiz kargo · · Kredi kartına 3 taksit · · 14 gün kolay iade · · Tüm alışverişlerinizde sigortalı ve ücretsiz kargo · · Kredi kartına 3 taksit · · 14 gün kolay iade ·

Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin kargo şubesine uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Stoklarda tükenmesi durumunda; Satın alınan ürünlerin stokta bulunmaması durumunda ürünlerin temin edilme süresi göz önüne alındığında ürünlerin kargoya teslim edilme süresi 10 iş günüdür. Temini gerçekleşmeyen ürünün para iadesi yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak tarafınıza geri dönüş sağlacaktır. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı siparişten paketi açıncaya kadar anlaşmalı olduğumuz Loomis Kargo güvencesi ve sorumluluğu altındadır.

Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

 

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...